İndirimli Kuruluşlar

  Uğur Okulları Tire Kampüsü ve Ödemiş Uğur Kurs ile imzalanan protokol gereği siz değerli üyelerimizin çocukları 2023-2024 eğitim öğretim yılında Uğur Okulları Tire Kampüsü'ne kayıt yaptıracak öğrenciler için %40 eğitim indirimi, Ödemiş Uğur Kurs Şubesi'ne kayıt yaptıracak öğrenciler için %25 eğitim indirimi uygulanacaktır. Bilgilerinize Sunarız. 
Odamız Üyeleri ve birinci derece akrabaları İzmir Ekonomi Üniversitesi Eğitim Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanmaktadır. 

 

 

 

Odamız Üyeleri ve birinci derece yakınları Karatay Üniversitesi lisans ve ön lisans eğitimlerinden Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanabilecekler ve
8 eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacaktır. 

 

üyelerine (SGK ve özel sigorta mensubu) kendileri ve birinci derece bakmakla yükümlü oldukları
(anne, baba, eş, çocuk) kişilere hastaneden alacakları hizmette toplam fiyat üzerinden yüzde %20 indirim sağlanacak. 

 

 

Ödemiş Ticaret Odası ile Yaşar Üniversitesi arasında imzalanan indirim protokolü ile Ödemiş Ticaret Odası Üyeleri ve birinci derece yakınları için Yaşar Üniversitesi Enstitüleri (Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü) tarafından yürütülen lisansüstü programlar da %30 indirim imkanı sağlanacaktır.

   

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine Fuar Desteği

  

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında yararlanabileceği yılda bir defaya mahsus fuar desteği sağlamaktadır. Gerekli şartların sağlanması koşulu ile tüm üyelerin yararlanabileceği fuar desteği için gidilmesi planlanan fuardan en az 15 gün önce odamıza yazılı dilekçe ile başvurarak gerekli şartları öğrenmeleri gerekmektedir.

                                     

 Ödemiş Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam