Ödemiş
+17°C

Haberler


13

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile 13-17 Eylül 2017 tarihleri arasında bu yıl 8'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Antalya Expo Center'da bugün başladı.

Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri, gıda ürünleri, el sanatları ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bir organizasyondur.
Ödemiş Ticaret Odası ve Ödemiş Ticaret Borsası birlikte stant açarak ilçemizin yöresel ürünlerini ticarileşme süreçlerini desteklemek ve markalaştırmayı sağlamak, katma değerini arttırmak amacıyla Yörex Yöresel Ürünler Fuarına katılım sağladı.
Ödemiş Ticaret Odası ve Ödemiş Ticaret Borsası Üyeleri de açılışa katılım sağlayarak, üyelerimizin Ödemiş’te öne çıkmış keçe, ipek, iğne oyası, koza, Ödemiş patatesi, Zeytinyağı, zeytinyağı sabunu, peynir, lokum, helva, çerez, incir, turşu, fidan ve süs bitkisi, zincir gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren üyelerimizin ürün ve ürün broşürleri standımızda ziyaretçilerle buluştu.
 
Okunma Sayısı: 1426
resim
Yazdır